Дунав не издържа срещу Спартак (Варна)

Дунав не издържа срещу Спартак (Варна). След като поведе с 0:1 на почивката и изпусна да удвои за 0:2 още преди почивката, домакините успяха да обърнат мача след напориста игра на домакините и помощ от съдията, който свири абсолютно несъществуваща дузпа, която постла за пълен обрат. В последните минути домакините отбелязаха две попадения, с които изковаха успеха си.

"Драконите" излязоха в дербито на Североизток срещу Спартак в следния състав. Мерт Тасим и Теодор Иванов ще бъдат заедно титулярната двойка крайни защитници. Симеон Иванов и Джан Хасан пък ще водят атаката на русенци в една доста атакуваща схема на игра, която издава единствената задача пред Дунав днес – победата. В групата попадат още Винченцо Ангелов, Иван Бакалски, Преслав Папарков, Симеон Дочев, Пламен Иванов, Огнян Николов, Дани Бонев.