Спортен клуб "Калагия" спечели 17 медала на Държавното първенство по спортно ушу

Всички участници в състезанието се готвиха с голямо желание и се представиха чудесно

Спортен клуб "Калагия" традиционно спечели най-много медали в Държавното първенство по спортно ушу, което се проведе на 25 ноември в София. Състезателите на СК "Калагия", Клуба по ушу към ОМД и ушу групите към УСШ спечелиха 17 медала в 3 възрастови и 6 стилови категории: 7 златни, 8 сребърни и 2 бронзови.
Всички участници в състезанието се готвиха с голямо желание и се представиха чудесно - от по-опитните в състезателните битки до дебютантите на държавно първенство. И всички се учеха на най-важното - да побеждават себе си!

- за участие - дълги оръжия
Още от следващата тренировка главният треньор Мария Неделчева, заедно със своя екип и старши треньора Искра Бонева, започват подготовката на състезателите за следващото държавно първенство - по традиционни стилове ушу, което ще се проведе през март 2019 г.