“Дунав” загуби от “Локомотив” (Горна Оряховица) в контрола

Началото на двубоя предложи два бързи гола

“Дунав” загуби с 3:4 от “Локомотив” (Горна Оряховица) в контролна среща играна в Горна Оряховица.

Старши треньорът на “драконите” Малин Орачев започна мача със Станислав Антонов, Христо Попадийн, Георги Динков, Красимир Станоев, Преслав Петров, Дерик Менса, Ахмед Бен Еша, Александър Александров, Даниел Пехливанов, Божидар Васев и Мухамаду Ндиайе.

Началото на двубоя предложи два бързи гола. Тодоров откри за домакините още във 2-та минута, а Александър Александров изравни във 9-та минута. При този резултат завърши първата част, а през втората паднаха още пет гола.

Появилият се в игра след почивката Иван Коконов изведе “Дунав” напред в 48-та минута, а четири минути по-късно Даниел Пехливанов направи 1:3.

Домакините стигнаха до победата с попадения на Колев в 58-та, Тодоров в 60-та и Великов в 81-та минути.