ВК „Дунав“ Русе с втора победа над „Виктория Волей“

06-11-2017, 15:39

Русе утре

Лидерът във волейболната Суперлига гостува в Добрич

Следващият мач за русенци е срещу „ДЕЯ Спорт“ на 11.11.2017 г. в Бургас

На 04.11.2017 г. се проведе вторият домакински мач на „Дунав“ Русе от Шампионата на висшата лига. Гост на мача беше пловдивския „Виктория Волей“.

„Дунав“ вече надигра пловдивчани по време на приятелски турнир в началото на месец октомври, а през уикенда затвърди категоричното си надмощие с резултат от 3:0 гейма (25:12, 25:18, 25:20). От „Дунав“ участие взеха почти всички играчи от състава.

Следващият мач за русенци е срещу „ДЕЯ Спорт“ на 11.11.2017 г. в Бургас. В момента двата отбора имат равен брой точки и са на челна позиция в ранглистата в Шампионата, а в началото на октомври „Дунав“ надделя над „ДЕЯ Спорт“ по време на приятелски турнир в Пловдив. Тогава резултата беше 3:1 гейма за русенци.

Шампионатът  на висшата лига е изключително успешен за отборът на „Дунав“, който няма загубен гейм.