Депутатът Пламен Нунев и кметът на Бяла наградиха победителите в мотокрос

01-05-2017, 09:00

Пресцентър ГЕРБ Русе

Русе утре

Обявяват свободно работно място в „Криминална полиция“ при РУ – Бяла

Народният представител от ГЕРБ в 19-и МИР – Русе Пламен Нунев и кметът на Община Бяла Димитър Славов наградиха победителите в традиционния мотокрос, който се състоя днес на мотополигона край Бяла. Нунев и Славов връчиха купи, медали, грамоти и парични премии в няколко класа пред стотици зрители от Русенска област и Северна България.

В клас 65 см3 първи стана Антон Славчев, следван от Живко Иванов и Борис Иванов. Радостин Михайлов заслужи златото в клас 85 см3. Втори е Живко Богданов, а трети – Станислав Гошев. Момчил Иванов зае първото място в клас МХ 2 след оспорвана битка по трудното заради калта трасе. Среброто взе Любомир Васев, а бронза – Румен Мирчев. Ивелин Манев се качи на първото място на почетната стълбичка в клас МХ 1. Харли Горов и Ивайло Иванов станаха негови подгласници. Владимир Попов е победител в клас МХ3 във възрастовата група до 40 години, а Атанас Петров – в групата над 40 години. Мартин Милев доказа с майсторска езда, че трябва да е първи в клас МХ АТВ Експерт. Стефан Крушков заслужи златото в клас МХ АТВ Хоби. Най – младият състезател при АТВ-ата Георги също получи купата си от народния представител.

Пламен Нунев поздрави Община Бяла за добрата организация и пожела в състезанието догодина да има още повече участници от цялата страна.