Верея приключи контролите с победа

Пред 1000 зрители

Верея победи с 3:1 Ботев в последната си контрола от зимната подготовка. Мачът се игра на Спортен комплекс „Ботев” в Коматево, съобщава т от клуба.
Домакините откриха резултата в 15-ата минута, след като Виана намери Тодор Неделев и той не сгреши останал сам срещу вратаря Караджов.
Верея изравни резултата само 7 минути по-късно. Илиян Йорданов бе точен за старозагорци след колективна грешка в защитата на Ботев.
В 60-ата минута след грешка на Лъчезар Балтанов възпитаниците на Александър Томаш излязоха напред в резултата. Капитанът на "канарчетата" върна къса топка към Златков, но Георги Андонов пресече и без проблем направи 2:1 в полза на Верея.
В 83-та минута Янислав Иванов с удар от границата на наказателното поле оформи крайния резултат – 3:1 за Верея.
Съставът на Верея: 12. Иван Караджов (60 - 1. Пламен Колев), 21. Здравко Илиев, 3. Владимир Зафиров (66 - 6. Илиас Хасани), 33. Мирослав Енчев (46 - 89. Селим Бен Джемия), 15. Костадин Слаев, 10. Елиаш Да Силва, 25. Георги Ангелов, 77. Педро Еуженио, 11. Илиян Йорданов, 14. Георги Андонов (66 - 17. Валери Домовчийски), 71. Венцислав Бенгюзов (46 - 39. Янислав Иванов)