ОД МВР Русе

Русе утре

Русенска епархия участва в Международен богословски конгрес в Букурещ

В отбора бяха Александър Йорданов, Светослав Бодуров, Боян Русев и Денислав Велев

От 7 до 10 септември 2016 г. в град Кранево се провежда Национален преглед по Полицейска лична защита и Републиканско първенство по карате за служители на МВР. Състезанията са част от спортния календар за 2016 година на „Спортна асоциация" – МВР. В тях  участват състезатели от всички структури на МВР в страната. ОД МВР Русе  се представи от отбор в състав от 6 служители с водач – треньор Станислав Станчев. Русенските полицаи ни зарадваха с поредица медали и призови места, както в отделните дисциплини, така и в отборното участие на тима. В категория до 75 кг в „карате – комите“ за мъже, първото място завоюва русенецът Светослав Бодуров. Той се класира на второ място и в дисциплината „карате – ката“ при мъжете. Русенски  състезател е заел трето място в надпреварата при мъжете в „комите – карате“, в категорията до 85 кг. Това е Александър Йорданов. В отборното състезание по карате, тимът на ОДМВР – Русе, в състав: Александър Йорданов, Светослав Бодуров, Боян Русев и Денислав Велев, се класира на първо място и грабна шампионската купа.