16-11-2015, 11:23

Дунав

Ruseutre.bg

В събота русенският тим ще приеме „Спартак“ (Пл)

Юношите на "Дунав" постигнаха чиста победа с 2:0 срещу "Локомотив" Пловдив в Русе в мач от 13-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 г.
И двата гола паднаха след почивката. Малко след подновяване на играта Ивайло Димитров откри, пак той, няколко минути преди последния съдийски състав, за втори път прати топката в мрежата на гостите.
С този успех младите дунавци заемат 11-ото място в елита в своята възраст.
В приятелски мач пък представителния тим на „Дунав“ направи двустранна игра срещу третодивизионния „Марисан“, завършил при резултат 5:0 за „Дунав“.
„Резултатът не беше важен. Срещата бе по-скоро повод да поддържаме игровия ритъм. Дадох шанс и на момчетата, които по-рядко влизат в игра в официалните мачове“, сподели наставникът Веселин Великов.
На 21 ноември, събота, от 14:30 ч. на Градския стадион русенския тим ще приеме „Спартак“ (Пл) в мач от 15-ия кръг на първенството на „Б“-група.