Русе избира кмет от 14 кандидатури

25 политически сили ще участват в изборите за общински съветници

Предложените кандидати за кмет на Русе от партии и коалиции на предстоящите в неделя местни избори са 14. Ето и техните имена и номера в бюлетината.  

    1. Пламен Пасев Стоилов

    ПП ГЕРБ

    6. Петър Христов Янков

    ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ

    8. Христо Кирилов Попов

    Обединение на българските националисти „Целокупна България”

    10. Мирослав Петров Славчев

    ПП АТАКА

    11. Стелиян Богданов Стефанов

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

    12. Володя Андреев Попов

    Българска Социалдемокрация

    13. Мариян Йорданов Димитров

    МК Бъдеще за Русе (Партия Зелена партия и Коалиция Българска радикална левица)

    15. Анатоли Петров Казаков

    Зелените

    17. Галин Николаев Ганчев

    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

    18. Искрен Василев Веселинов

    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“

    19. Камен Петров Милков

    НОВА АЛТЕРНАТИВА ЗА РУСЕ

    20. Дауд Мехмед Ибрям

    Движение за права и свободи-ДПС

    21. Венцислав Атанасов Ангелов

    НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ

    24. Божидар Иванов Йотов

    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

 

Изборът на русенци за общински съветници ще можете да направите измежду представителите на 25 партии, коалиции и независим.

1. ПП ГЕРБ

2. ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ

3. НАРОДЕН СЪЮЗ

4. Движение 21

5. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

6. ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ

7. КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ

8. Обединение на българските националисти „Целокупна България”

9. ПП ГЛАС НАРОДЕН

10. ПП АТАКА

11. ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

12. Българска Социалдемокрация

13. МК Бъдеще за Русе (Партия Зелена партия и Коалиция Българска радикална левица)

14. ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

15. Зелените

16. БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ

17. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

18. „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“

19. НОВА АЛТЕРНАТИВА ЗА РУСЕ

20. Движение за права и свободи-ДПС

21. НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ

22. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

23. Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

24. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

25. Бисер Георгиев Миланов – независим

 

Ето и претендентите за избор на кмет на кметство

 

Басарбово

 

    1. Николай Стефанов Колев

    ПП ГЕРБ

 

Бъзън

 

    1. Василена Валентинова Цанкова-Борисова

    ПП ГЕРБ

    11. Стилиян Георгиев Станев

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

    20. Нехат Айрушев Халкаджиев

    Движение за права и свободи-ДПС

 

Долно Абланово

 

    1. Людмила Борисова Сапунджиева

    ПП ГЕРБ

    22. Петко Йорданов Савчев

    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

 

Мартен

 

    1. Димо Александров Тонев

    ПП ГЕРБ

    11. Благоя Христова Симова-Друмева

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

    17. Васил Ангелов Гарелов

    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

    18. Катя Иванова Симеонова

    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“

    22. Димитринка Динчева Минкова

    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

 

Николово

 

    1. Марийка Дончева Генова

    ПП ГЕРБ

    10. Велико Илиев Димитров

    ПП АТАКА

    11. Ценка Минкова Христова

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

    22. Румен Иванов Минков

    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

 

Ново село

 

    1. Мариела Недялкова Йорданова

    ПП ГЕРБ

 

Просена

 

    1. Петър Игнатов Петракиев

    ПП ГЕРБ

    11. Милен Неделчев Михов

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

    12. Георги Владимиров Гергинов

    Българска Социалдемокрация

    18. Дилянка Денчева Великова

    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“

    24. Теменужка Борисова Ганчева

    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

 

Сандрово

 

    1. Божидар Стоилов Стоилов

    ПП ГЕРБ

    10. Мирослав Марков Минчев

    ПП АТАКА

    11. Ангел Георгиев Ангелов

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

 

Семерджиево

 

    4. Юсеин Екремов Юсеинов

    Движение 21

    20. Мюжгян Ахмедова Халилова

    Движение за права и свободи-ДПС

 

Тетово

 

    1. Невяна Енчева Атанасова

    ПП ГЕРБ

    17. Румен Петров Великов

    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

    24. Марин Илиев Маринов

    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

 

Хотанца

 

    1. Венета Димитрова Недева

    ПП ГЕРБ

    18. Пламен Славов Георгиев

    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“

    24. Мелиха Биролова Тодорова

    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

 

Червена вода

 

    1. Румен Тодоров Русев

    ПП ГЕРБ

    11. Свилена Костадинова Острева

    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

    22. Гинка Симеонова Обрешкова

    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

    24. Росица Стойкова Тодорова

    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

 

Ястребово

 

    1. Ехлиман Ебайзер Етем

    ПП ГЕРБ

    20. Рюкие Мъстънова Силянова

    Движение за права и свободи-ДПС



Снимка на Деня

За честта на Варна! (видео)