Старшата на Спартак с класика над Дунав Русе

Христо Росенов на два пъти и Ивайло Русев бележат за успеха на "соколите"

Старшата на Спартак 1918 записа класическа победа в среща от 9-ия кръг на регионалното първенство до 19 години. Младите "соколи", водени от Златин Михайлов, надиграха с 3:0 тима на Дунав (Русе) на стадион СК "Локомотив".

Христо Росенов откри резултата, а Ивайло Русев покачи на 2:0 с бомбен изстрел от далечно разстояние. През първото полувреме гостите удариха четири греди.

През второто полувреме ситуацията на терена не се промени и варненци отбелязаха трети гол чрез Христо Росенов.

Срещатата бе изгледана от наставника на Спартак 1918 Иван Маринов - Маслара, както и треньорите от школата на "соколите".

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Съставът на Спартак 1918: Константинос Хавалес, Щерев, Слави Георгиев, Станислав Ерменков, Евгени Младенов, Данив Йорданов, Симеон Николов, Русев, Динко Динков, Ивайло Пейчев и Христо Росенов.